Četiri odličja na HSI

less than

Petak, 25. srpnja 2014. - 10:32

Na 3. Hrvatskim svjetskim igrama u Zagrebu, koje se zatvaraju večeras krosom i humanitarnom nogometnom utakmicom, te dodjelom medalja, ekipa iz Crne Gore osvojila je četiri odličja.

Natjecatelj Anton Petković, koji je prethodno zajedno s Dejanom Petkovićem osvojio zlatno odličje u boćanju - u paru, izgubio je finale u boćanju 8:9 disciplina pojedinačno, i time donio još jednu medalju crnogorskoj ekipi, ovog puta srebro.

Jučer, 24. srpnja u boćanju, disciplina precizno izbijanje, naši su najecatelji osvojili: srebrnu medalju - Darko Slovnikar i bronzanu - Dejan Petković.

Na bazenu HAVK "Mladost" na Savi natjecatelj Anton Cankar osvojio je bronzanu medalju na 50m slobodno, a Franjo Gečević četvrto mjesto.

Manje uspješan nastup imala su malonogometna ekipa i veterani u tenisu.

Reprezentacija Hrvata iz Crne Gore osvojila je medalje u konkurenciji 750 natjecatelja iz 35 zemalja, što samo po sebi govori o uspjehu.