Pripreme za polaganje ispita za upis u ŠOSMO “Vida Matjan” Kotor

Time to read
less than
1 minute
Read so far

Utorak, 25. travnja 2017. - 10:14
Autor: 

Muzička škola "Vida Matjan" Kotor od 3. svibnja  počinje s organiziranjem  besplatnih satova tj. pripreme za polaganje prijemnog ispita za upis u prvi razred srednje škole.

„ŠOSMO “Vida Matjan” Kotor organizira  besplatne pripreme za polaganje prijemnog ispita za upis u prvi razred srednje škole. Teoretski odsjek naše škole mogu upisati svi đaci sa položenim prijemnim ispitom, bez obzira imaju li završenu nižu muzičku školu. U skladu sa tim, naše pripreme su prilagođene i svi kandidati će dobiti skriptu koju su pripremili naši profesori radi što lakšeg savladavanja gradiva. Pripreme se sastoje od časova solfeđa sa teorijom i sprovodiće se od 3.maja (srijeda) od 17-18h. Časovi će se redovno odvijati svake srijede do prijemnog ispita u prostorijama naše škole (Stari Grad kod crkve sv. Nikole)“, priopćavaju iz kotorske Muzičke škole.