Odličan rezultat Judo kluba Tivat na natjecanju u Kotoru

Time to read
less than
1 minute
Read so far

Nedjelja, 23. travnja 2023. - 13:54
Autor: 

Judo klub Tivat nastupio je jučer na 18.  Međunarodnom natjecanju u Kotoru,  koji organizira Judo klub Kotor, a koji je ujedno i proslavio svoj 50. rođendan. 

„Prije početka turnira podijeljene su plakete i zahvalnice, a iz našeg kluba trener Ivica Mančić dobio je zahvalnicu za doprinos povodom 50 godina postojanja i rada Judo kluba Kotor u koji je bio trener 6 godina. Takodje i naš dugogodišnji član Upravnog odbora Judo kluba Tivat i jedan od osnivača našeg kluba Vasilije Pecić dobio je isto zahvalnicu, a bio je inače trener u Judo klubu Kotor oko 15 godina.   Takmičenje je okupilo oko 500 boraca iz zemlje i država regiona.  Naši mali borci u veoma jakoj konkurenciji uzeli su 7 zlatnih medalja, 4 srebrne medalje, kao i 2 brončane medalje. Dobrim rezultatom osvojen je i pehar za drugo mjesto u sveukupnom plasmanu“ – priopćavaju iz Kluba.

 Pojedinačno to izgleda ovako:

Sofija Šućur -  zlatna medalja

Ema Baletina  - zlatna medalja

Đorđa Pean -  zlatna medalja

Hana Đukić -  zlatna medalja

Sara Tafovska -  zlatna medalja

Bojana Praščević-  zlatna medalja  

Mina Gogić -  zlatna medalja

Dunja Samardžić -  srebrna medalja

Ksenija Kasalica -  srebrna medalja

Ivona Tatar -  srebrna medalja

Nikolija Adžić  - srebrna medalja

Aleksandar Čavić -  brončana medalja

Mihailo Popović -  brončana medalja.