Uspjeh Džudo kluba „Kotor“

Time to read
less than
1 minute
Read so far

Ponedjeljak, 19. veljače 2018. - 8:56
Autor: 

Proteklog vikenda Džudo klub „ Kotor “ je sudjelovao na 36. Međunarodnom turniru „Kup Mimoze“. Na turniru u jakoj konkurenciji, gdje je sudjelovalo 39 klubova i 510  natjecatelja Džudo klub „Kotor “ je ostvario ogroman uspjeh.

„Poletarci našeg kluba (2008. godište i mlađi) su osvojili pehar kao najbolja ekipa sa 39 bodova ,duplo više nego drugoplasirana sa 19 bodova.Naš klub je u sveukupnom plasmanu osvojio drugo mjesto.Naši takmičari su u svojim kategorijama  osvojili ukupno 17 medalja i to 6 zlatnih ,5 srebrnih i 6 bronzanih“.

Zlatne medalje:

Ivanišević Savo

Ercegović Petar

Milović Nikola

Miljenović Vuk

Radunović Andrija

Zvicer Nemanja

 

Srebrne medalje:

Petrović Andrej

Petrović Duško

Smolović Marko

Pavićević  Stefana

Miljenović Vidak

 

Bronćane medalje:

Radonjić  Luka

Stijepovič Nikola

Marković Igor

Ercegović Vasilije

Perišić Janko

Vučeljić Bogdan