Seminari u Muzičkoj školi Tivat

Time to read
less than
1 minute
Read so far

Petak, 21. veljače 2020. - 12:33
Autor: 

Jedna od značajnijih  aktivnosti II. polugodišta u Muzičkoj školi Tivat su seminari. Prvi u nizu je seminar za klavir kojeg će 22.2., 28.2., 29. 2. i 1.3. održati Bojan Martinović, profesor klavira i dekan Muzičke Akademije Cetinje.

Od 25.2.  do 28.2.učenici s odsjeka oboa družit će se sa Dakić Ivanom, oboisticom simfonijskog orkestra RTS – a.

Seminarske aktivnosti i u idućem mjesecu nastavljaju se s puhaćima tako što od 19.3. do 22.3. gostuju Bojan Vukelić – saksofon i Aleksandar Antonijević – klarinet, profesori Muzičke škole „ Kosta Manojlović“ iz Zemuna.

„Prepoznajući značaj seminara za učenike naše škole, kao i ranijih godina potrudili smo se da početak II polugodišta isplaniramo kroz realizaciju onih seminara koji će uticati na razvoj i rad ovih instrumenata u našoj školi“ – navode iz Muzičke škole.