1 minute
Read so far

Subota, 01. kolovoza 2015. - 9:20
Autor:

Crnogorska vaterpolo reprezentacija pobijedila je Japan 16:10 i osvojila treće mjesto u grupi na SP u Kazanju pa je u osmini finala čeka duel a Kazahstanom.

Izabranici Ranka Perovića nisu igrali maksimalno, ali su i u takvom ritmu slavili laku i ubjedljivu pobjedu protiv Japanaca koja je dovoljna samo za treće mjesto pošto je Srbija tek minimalno savladala Australiju. Naredni rival im je Kazahstan (nedjelja 17,50sati), a onda u najvažnijem meču šampionata čeka ih Hrvatska.

Japanci su parirali samo u prvoj četvrtini koju smo dobili 3:2. U naredne dvije smo napravili osam golova razlike, pa smo u posljednju četvrtinu ušli s viškom od 13:6, ali su Japanci u finišu odigrali bolje i smanjili su razliku.

Po četiri gola u našem timu dali su Radović i Ivović. Na drugoj strani Takei također četiri pogotka, tri Janase.