Jedriličari JK Delfin nižu uspjehe u Kilu

less than

Srijeda, 21. lipnja 2017. - 8:58

Jedriličari JK Delfin jučer su odjedrili dvije finalne regate na Europskom šampionatu za Laser klasu u konkurenciji juniora u klasi Laser 4.7 u Kilu. Ilija Marković je natjecanje završio na odličnom 8. mjestu. Jučerašnje dvije finalne regate završio je 6. i 8. Irina Kusovac je u srebrnoj grupi bila 22. u jednoj regati i  finalnu regatu je zatvorila 1. mjestom u grupi. U generalnom poretku natjecanje je završila na 48. mjestu. U finalnoj regati oboje su dobili po jedan kazneni poen zato što nisu uključili elektronski uređaj za praćenje. U klasi Laser 4.7 natjecalo  se 74 jedriličara iz 13 zemalja svijeta. Danas  u Kilu počinje regata u olimpijskoj klasi Laser Standard u kojoj se natječe Igor Les. Jedri se devet regata do nedjelje 25.6.,  kada je na programu trka za medalju.