Karatisti Karate kluba ,,Risan“ osvojili 11 medalja

less than

Ponedjeljak, 01. studenog 2021. - 8:47

Na VI. Internacionalnom karate turniru ,,Grand prix Montenegro“,  koji je proteklog vikenda održan u Igalu, karatisti iz Risna su zabilježili veoma dobar rezultat. U konkurenciji 643 natjecatelja  iz 41 kluba (Austrija, Hrvatska, BIH i Crna Gora), prva mjesta u disciplini kata osvojile su Sofija Kordić ( pioniri), Nevena Savić (nade) i Lana Subotić (kadeti). Druge su bile Jelena Ristelić (seniori) , Jelena Samardžić i Sofija Malešević (nade), dok su brončanu medalju osvojile Helena Dabižinović i Ksenija Vojvodić (pioniri). U borbama za 2009. godište brončanu medalju osvojila je Danila Pešikan, a za 2008. godište također broncu, osvojili su Milan Vukasović i Danijel Polcer. Ukupno je nastupilo 15 natjecatelja, koji su još jednom potvrdili uspješnost kluba. Tijekom ovoga mjeseca, Karate klub ,,Risan“ očekuje  turnir u Baru , a u prosincu u Podgorici.