Mainama dupla kruna

less than

Srijeda, 11. studenog 2020. - 9:23

Boćari budvanskih Maina su nakon osvajanja ovogodišnje titule prvaka Crne Gore, sinoć osvojili i pehar namijenjen osvajaču Kupa za ovu sezonu, u organizaciji Crnogorskog boćarskog saveza. Sumirajući cjelokupnu sezonu, koja je počela početkom lipnja i uspješno završila pored svih peripetija i prekida natjecanja vezanih oko virusa Covid-19, Budvani su potpuno zasluženo osvojili oba ova pehara.

Maini su u sinoćnjem finalu pobijedili ekipu Vala iz Herceg Novom rezultatom 10:3, u meču u kojem su zadnje dvije discipline odlučivale o osvajača pehara kupa Crne Gore.

Nakon završetka ovog meča, pored pehara namijenjenog njegovom pobjedniku, Crnogorski boćarski savez je uručio i pehare pobjedniku druge lige ekipi Meljina, kao i prvoplasiranoj ekipi treće lige Omladincu iz Budve.